I Rajd Podziel się życiem 2017

13 października 2017 obchodzony jest w Polsce Dzień Dawcy Szpiku. Jedziemy symbolicznie 14 km dla tych co ratują życie :)

Fundacja "Pomagam Na Medal" cały dochód z imrezy przeznaczy na wsparcie DRUŻYNY SZPIKU, które jest partnerem przedsięwzięcia. 

Drużyna Szpiku to inicjatywa promowana przez Fundację Anny Wierskiej „Dar Szpiku” założonej w celu niesienia pomocy osobom potrzebującym przeszczepu szpiku kostnego do walki z zagrażającymi życiu i zdrowiu nowotworami, zwłaszcza nowotworami krwi. Celem Fundacji jest pozyskiwanie jak najszerszego grona dawców szpiku oraz propagowanie wiedzy dotyczącej tej dziedziny transplantologii oraz związanych z nią instytucji. 

Drużyna Szpiku to grupa wolontariuszy działających bezinteresownie, z potrzeby serca na rzecz osób chorych na nowotwory krwi, w szczególności na białaczkę. Dla jednych będzie to oddanie szpiku, mówienie, na czym polega przeszczep dla innych bieganie maratonów w czerwonych koszulkach czy organizowanie zbiórek krwi, spotkań w szkołach. A dla artystów charytatywny udział w kampaniach społecznych. Wszyscy są potrzebni, bo ta Drużyna to po prostu łańcuch składający się z ogniw i każde z nich ma swoje zadanie. W szeregach znalazły się osobistości życia publicznego czy gwiazdy znane ze szklanego ekranu i pierwszych stron gazet. Drużynę współtworzą także sportowcy amatorzy: biegacze, kolarze, piłkarze, pasjonaci nordic walking i innych dyscyplin.

A może i wśród nas znajduje się potencjalny dawca, którego szpik uratuje komuś życie?

Szczegółowe informacje o działalności Drużyny Szpiku dostępne są pod adresem: www.darszpiku.pl

Dlatgo już dziś zapisz się na zawody i wesprzyj tych co nam pomagają!

Dystans pokonać możesz też biegając startując w Virtual Run Polska :)

Start: 
piątek, 13 Październik, 2017
Koniec: 
niedziela, 22 Październik, 2017
ID zawodów: 
1507

Lista startowa

Lp. Numer startowy Nazwa użytkownika
1 2 Jocur
2 9 Kemone1313
3 10 KarolinaKosmo1
4 21 Bogusław Monczyński
5 29 Sylwia Białecka
6 40 mireczka75@tlen.pl
7 54 kecaj
8 57 widar
9 61 dzidzia84
10 63 tysonik
11 65 Agata Brańska
12 67 Przemysław Krzanowski
13 68 Magdalena Zagrobelna
14 73 Aga_D
15 74 krzil