Przybij 5! z Dzielnym Rycerzem - 45 km

Akcja "Przybij 5! z Dzielnym Rycerzem" jest poświęcona 4-letniemu Michałkowi, który boryka się z poważnymi chorobami, uniemożliwiającemi mu normalny rozwój i kontakt z rówieśnikami. Nazwa akcji pochodzi od tytułu książki "Dzielny Rycerz", której autorem jest Piotr, tata Michałka. Inspiracja do "Dzielnego Rycerza" jest codzienna walka małego Michałka z chorobą, który jak Dzielny Rycerz brnie przez życie i nigdy nie składa broni, zawsze walczy do końca! Tata Michałka, pomimo braku czasu zajął się oprawą graficzną naszego wydarzenia czego efektem jest grafika na facebook'u jak i sam MEDAL!!!, który otrzymacie jak tylko weźmiecie udział w akcji :)

Wszyscy, którzy dopłacą PRZYNAJMNIEJ 10 zł (LUB WIĘCEJ do czego serdecznie zapraszamy) do opłaty startowej wynoszącej 35 zł otrzymają wspaniałą książeczkę dla dzieci "Dzielny Rycerz" a dodatkowo CAŁA KWOTA zostanie przekazana Dzielnemu Rycerzowi - z jednej strony jest to cegiełka dla Michałka a z drugiej strony wspaniała lektura dla Waszych małych Pociech :)

Zapraszamy też do licytacji  jedynego w swoim rodzaju medal z numerem 1, którego autorem też jest Tata Michałka. Osoba, która wylicytuje to wspaniałe trofeum otrzyma dodatkowo książeczkę "Dzielny Rycerz". Cały koszt produkcji medalu pokryła strona http://easymove.com.pl/ to jedyna w Polsce platforma wspólnych przejazdów na zawody sportowe – łączy osoby dysponujące wolnymi miejscami w swoich „furach” z ludźmi poszukującymi sprawnego i taniego przejazdu w miejsce docelowe.

Więcej informacji o Michałku znajdziecie na https://virtualbike.com.pl/biegamy_i_pomagamy/przybij-5-z-dzielnym-rycerzem

Jeśli chcecie pomóc Dzielnemu Rycerzowi zapraszamy :)

Start: 
wtorek, 8 Sierpień, 2017
Koniec: 
wtorek, 15 Sierpień, 2017
ID zawodów: 
1461

Lista startowa

Lp. Numer startowy Nazwa użytkownika
1 21 Bogusław Monczyński
2 30 Elli King
3 32 Wojciech
4 36 PrzemekG
5 37 GemBoy
6 38 borekl