Dla kogo Virtual Bike?

Virtual Bike to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają jeździć rowerem, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 
To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz jechać ile sił w nogach, a możesz delektować się każdym kilometrem. Jedziesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    
 
Nasze rajdy to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych imprez na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz rajd, który przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  
 
A może jechać czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na wspólny rajd rodzinny. Medale z tej imprezy będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 
 
Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od "bajczenia"? Nie czujesz się jeszcze na siłach aby brać udział w prawdziwych zawodach? Weż udział w VB - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, trasę pokonasz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu gdy wracałeś do formy. 
 
Virtual Bike to również świetny sposób na rozpoczęcie jeżdzenia rowerem. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Bike to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przejedź tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 
 
To również doskonała okazja by do jazdy rowerem namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, rowerową przygodę? 
 
Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Bike to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty!