Virtual Bike

Kochasz jeżdzenie rowerem? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale z biegów to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Bike to całoroczny cykl różnych rajdów rowerowych, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Bike – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność jeżdżenia rowerem, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. Wszystko działa tak: wybierasz imprezę, w której chciałbyś wziąć udział, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego rajdu tam gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VB w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą rajd – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VB nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców, bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie "bajczył" w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Każda osoba, która jedzie w VB będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród (w zależności od sponsorów). Opłata startowa za każdy rajd, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Kwota, która pozostanie po rozliczeniu kosztów organizacyjnych i Fundacji, zostanie w całości przeznaczona na cele charytatywne.

Biegamy dla innych, ale też dla siebie. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym :) Mamy nadzieję, że już niedługo VB opanuje całą Polskę, a nawet świat. "Bajczcie" z nami! "Bajczmy" razem dla innych :)